Zákaznický servis

Naším cílem je být zákazníkům podporou v celém průběhu cyklu našeho výrobku. Proto považujeme za samozřejmost být k dispozici, co se servisu týká. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem jako výrobce spínací techniky a k know-how našeho konstrukčního oddělení, zkušebních techniků a montérů je SERW schopný nabízet vysoce kvalitní servis a flexibilně reagovat na požadavky zákazníka.

Uvedení do provozu

Po odborné montáži odpojovačů, případně uzemňovačů je provedeno finální seřízení a funkční zkouška. Je tak zjištěno, zda je odpojovač správně namontován a nastaven. Velký důraz přikládáme na kontrolu zasunutí dotyku do kontaktního ústrojí odpojovače a uzemňovače u všech pólů. Než jsou přístroje zapojeny do sítě, provádí se kontrola izolátorů a očistí se jejich povrch.

After Sales Service

SERW nabízí rozsáhlé portfolio poprodejních služeb, aby zajistil dlouholetou a spolehlivou funkčnost svých výrobků, od kontroly až po údržbu a opravy. Jako výrobci doporučujeme provézt údržbu elektrických přístrojů každé 4 roky.

Školení a poradenské služby

Díky naší dlouhodobé spolupráci s výrobci elektřiny spojené se zkušenostmi a znalostmi našich konstruktérů jsme schopní podporovat naše zákazníky už od samotné fáze plánování designu rozvodny.

Rádi nabídneme různá školení pro správnou instalaci, obsluhu a údržbu spínacích přístrojů pro naše zákazníky a partnery. Školení či poradenské služby mohou probíhat jak v našem podniku, tak i přímo na rozvodně.

 

  • Kontaktní osoby:

    Alena Vališová

    referentka obchodu
    T +420 377 905 701
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

a company of RS Group